Результати Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін  (ІІ районний етап) у 2017- 2018 н.р.

 

Інформатика        Шинкаренко В.  9  клас     І              вчитель Ковалишин Ю.Б.

                                 Сташків М.   8 клас           ІІІ                          

 

Українська мова    Лазаренко Д.   8 клас         ІІІ            вчитель  Півень О.В.

                                 Дремлюк А.     7 клас          ІV                             Косько Л.В.

                                 Красноок Є.    11 клас         ІV                             Кочерга С.О.

                                 Макаренко Б.   9 клас          V                            Стародубець Г.І.

                                 Загоруйко Б     10 клас       VІ                           Стародубець Г.І.

Обслуговуюча праця   Сядренко Ю. 10 клас   ІV                         Діхтяренко А.М.

 

Всеукраїнський конкурс з української мови ім. П. Яцика

                                       Біла М.            7 клас          ІІ                   вчитель Косько Л.В.

                                       Лазаренко Д. 8 клас          ІІ                                      Півень О.В.

                                      Матвєєва А.   5 клас         ІV                                    Косько Л.В.

                                      Шупик Д.         6 клас           ІV                                   Кочерга С.О,

                                      Лазаренко Д.  8 клас         VІІ                                     Півень О.В.

                                      Загоруйко Б.   10 клас      VІІ                                     Стародубець Г.І.

 

Англійська мова        Красноок Є.     11 клас      VІ                                      Дрингаль А.П.

                                       Сигиденко Н.    10 клас     VІ                                     Вірич Н.В.

                                      Макаренко Б.      9 клас       VІІ                                   Дрингаль А.П,

 

Зарубіжна література                  Шинкаренко В.   9 клас                  ІІ місце

                                                            Дремлюк А.        7 клас                 ІІ місце

                                                                                                                                    вчитель Гушель Л.М.

Географія                                       Шинкаренко В.     9 клас                ІІІ місце

                                                                                                                                    вчитель Діхтяренко А.М.

Історія                                           Шинкаренко В.       9 клас                 ІІІ місце

                                                                                                                                     вчитель Шевчук Г.С.

                             

                                                     

 

 

 

 

 

 

 

2016-2017 н.р.

 

Інформатика              Куротченко В. 9клас                ІІІ

Хімія                             Шинкаренко В. 7клас                ІІІ

Англійська мова         Сигиденко Н. 8 клас                 ІІІ

Українська мова         Кондратюк О. 10 клас             ІІІ

Всеукраїнський конкурс знавців української мови ім.П. Яцика

Дремлюк А.             5 клас                                            ІІІ

Петриченко А         6 клас                                           ІІІ

Макаренко Б            7 клас                                           ІІІ

Кондратюк О          10 клас                                         ІІІ

Максименко А.         11 клас                                         ІІ

Всеукраїнський мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

Біла М.                      5 клас                                           ІІІ

Сташків М.               6 клас                                           ІІІ