Головна » 2018 » Жовтень » 19

Шановний абітурієнте!

Національний авіаційний університет, навчально-науковий Інститут інформаційно-діагностичних систем запрошує абітурієнтів на кафедру Авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів для отримання однієї з найпрестижніших і найсучасніших спеціальностей сьогодення.

Галузь знань: 15 Автоматизація та приладобудування

Спеціальність: 151 Автоматизація та комп’ютерноінтегровані технології

Спеціалізації: – Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва –

Інформаційні технології та інженерія авіаційних комп’ютерних систем Іншими словами про спеціальність, яку опановують наші студенти, можна сказати так: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології авіаційних систем на основі програмної, системної та комп’ютерної інженерії, які використовують апаратні та програмні засоби кібербезпеки.

Багато корисної інформації знаходиться на сайті кафедри: ak ... Читати далі »

Переглядів: 111 | Додав: rosava_zosh | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

Головне управління ДСНС України у Київській області повідомляє, що 20 жовтня 2018 року в Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків вул. Чернишевська, 94) відбудеться День відкритих дверей. Під час проведення Дня відкритих дверей планується зустріч абітурієнтів з керівництвом університету, факультетів, викладачами кафедр, ознайомлення з матеріально-технічною базою, характером проходження служби в ДСНС, особливостями навчання за різними напрямками підготовки, а також специфікою навчання за державним замовленням. Початок о 10 годині.

27 жовтня 2018 року в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбудеться ... Читати далі »

Переглядів: 79 | Додав: rosava_zosh | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)